Ferreteria/v0.3/fx: Difference between revisions
< Ferreteria | v0.3
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
| FieldsString_forSelect() | | FieldsString_forSelect() | ||
| (T) {{l/ferreteria/class|tQueryableSource}} | | (T) {{l/ferreteria/class|tQueryableSource}} | ||
|- | |||
| GetAllRows() | |||
| (T) {{l/ferreteria/class|tInternalStorage}} | |||
|- | |- | ||
| GetClass_default() | | GetClass_default() | ||
| Line 22: | Line 25: | ||
* (I) {{l/ferreteria/class|ifDataDesign}} | * (I) {{l/ferreteria/class|ifDataDesign}} | ||
* (T) {{l/ferreteria/class|tDataDesign}} | * (T) {{l/ferreteria/class|tDataDesign}} | ||
|- | |- | ||
| GetRows_forAll() | | GetRows_forAll() | ||
Revision as of 13:04, 4 January 2019
| function name | defined in |
|---|---|
| AddRow(cFieldRow $rc) | (T) Template:L/ferreteria/class |
| DumpRows() | (T) Template:L/ferreteria/class |
| FetchRows_asFieldArray($sField) | (T) Template:L/ferreteria/class |
| FieldsString_forSelect() | (T) Template:L/ferreteria/class |
| GetAllRows() | (T) Template:L/ferreteria/class |
| GetClass_default() | (T) Template:L/ferreteria/class |
| GetClass_forField($sKey) | |
| GetRows_forAll() | (T) Template:L/ferreteria/class |
| GetRows_forKeyList($sqlIDs) | (T) Template:L/ferreteria/class |
| GetDatabase() : cDatabaseConnection | (T) Template:L/ferreteria/class |
| GetRowCount() | (T) Template:L/ferreteria/class |
| GetRowObject() : cFieldRow | (A) Template:L/ferreteria/class |
| GetPortalType() | (A) Template:L/ferreteria/class |
| GetTableName() | (T) Template:L/ferreteria/class |
| GetRow($key) | (T) Template:L/ferreteria/class |
| HasRows() | (T) Template:L/ferreteria/class |
| LoadRow_fromArray(array $ar) | (A) Template:L/ferreteria/class |
| MakeField($sKey) | Template:L/ferreteria/class |
| NextRow() | (T) Template:L/ferreteria/class |
| RewindRows() | (T) Template:L/ferreteria/class |
| SelectColumnValues_asArray($sField) | (T) Template:L/ferreteria/class |
| SetDatabase(cDatabaseConnection $db) | (T) Template:L/ferreteria/class |
| SetAllRows(array $ar) | (T) Template:L/ferreteria/class |
| SetRow($key,cFieldRow $rc) | (T) Template:L/ferreteria/class |
| SetRowObject(cFieldRow $rs) | (A) Template:L/ferreteria/class |
| SourceString_forSelect() | (T) Template:L/ferreteria/class |