Ferreteria/v0.6/clade/Sys/Data/Engine/Oper: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(Created page with "{{page/clade}} {| style="border: solid 1px black; float: right;" ! colspan=3 | Clade Family |- | align=right | {{l/ver/clade|IO|Aspect}} | → {{l/ver/clade|Sys/Data/Engine|Ops}} | → {{l/ver/clade|Sys/Data/Engine/Ops|MyMar}} |- ! colspan=3 | Aliases |- | colspan=3 align=center | {| class="wikitable sortable" ! alias || clade |- | '''Base*''' || {{l/ver/clade|IO|Aspect}} (c,i) |- | '''HasRost*''' || {{l/ver/clade|Config\Roster\for|AClass}} (i,t) |- | '''Schemas*'...") |
No edit summary |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
! alias || clade | ! alias || clade | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Action*''' || {{l/ver/clade|Sys\Events|ItWent}} (i) | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''AdminReq*''' || {{l/ver/clade|Sys\Data\reqs\Engine|AdminRq}} (i) | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Base*''' || {{l/ver/clade|IO|Aspect}} (c,i) | ||
|- | |- | ||
| '''BkupMode*''' || {{l/ver/clade|Sys\Data\reqs\Engine\AdminRq\aux|FileFormat}} (e) | | '''BkupMode*''' || {{l/ver/clade|Sys\Data\reqs\Engine\AdminRq\aux|FileFormat}} (e) | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''DataReq*''' || {{l/ver/clade|Sys\Data\reqs\Engine|CommRq}} (i) | ||
|- | |||
| '''HasRost*''' || {{l/ver/clade|Config\Roster\for|AClass}} (i,t) | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Schemas*''' || {{l/ver/clade|Sys\Data\aux\list|Schemas}} (i) | ||
|} | |} | ||
|} | |} | ||